O klubu

FC Kozlovice je moravskoslezský fotbalový klub, který sídlí v Kozlovicích v malebném podhůří Beskyd. Založen byl v již roce 1942 po názvem S.K. Kozlovice. Svůj současný název nese od roku 2010.
V našem majetku je hlavní budova s hospůdkou, zázemí klubu, travnaté hřiště a tribuna pro návštěvníky. V dlouhodobém pronájmu od OÚ máme ve správě i vybudovanou náhradní fotbalovou plochu za kovářovým lesem.

V současné době je u nás registrováno přes sedmdesát aktivních sportovců. Těm nejmladším je šest let. V mistrovských soutěžích máme přihlášeno mužstvo „A“ dospělých, které hraje ČPP 1.A třídu skupinu A, organizovanou MSFS. Dále okresní soutěž hrají dorostenci, starší a mladší žáci. V rámci okresního fotbalového svazu máme organizovanou i mládež 11-ti letých a 9-ti letých hráčů v Brušperské lize. Velice aktivní jsou u nás i bývalí hráči FC, kteří jsou organizováni v kategorii „Stará Garda FC“.

FC Kozlovice, z.s.
Kozlovice 521
Číslo účtu: 100209709/0300 (ČSOB, a.s.)
IČO : 439 63391
Kontakt pro zasílání účetních věcí:
Email:ELIASELIAS@SEZNAM.CZ