Je možné, že váš příspěvek bude v knize návštěv viditelný až poté, co jej zkontrolujeme.
Vyhrazujeme si právo příspěvky upravovat, mazat nebo nezveřejňovat.
30 entries.
Jiří Němčík Jiří Němčík wrote on 30/09/2023 at 13:04
Takže máme po derby. Drahý vysílací čas České televize jsme věnovali tristnímu výkonu a antifotbalu obou mužstev. Vymýšlená penalta, kdy hráč Kozlovic šlápl brankáři na ruku, dokreslila ostudnou úroveň českého fotbalu. A pan Krpec by se měl stydět.
FC Kozlovice - SK Tichá na ČT sport FC Kozlovice - SK Tichá na ČT sport wrote on 23/08/2023 at 9:14
Derby před kamerami ČT - informace
Martin Blahuta Martin Blahuta wrote on 13/09/2022 at 15:26
Martin Blahuta Martin Blahuta wrote on 13/09/2022 at 15:25
Zkouška
Pavel D. Pavel D. wrote on 05/09/2022 at 11:57
sk.B by jsme jen vítězili ( video lučina )
radomír radomír wrote on 11/11/2021 at 8:09
Mají tam jednu chybu, mezi nejproduktivnějšími týmy jim jeden chybí, kdopak to je ? 😅
radomír radomír wrote on 29/10/2021 at 12:51
Hygienicko-protiepidemická opatření pro konání amatérských soutěží V rámci všech amatérských soutěží a utkání MOL Cupu se stanovují následující povinnosti vycházející z aktuálně platných mimořádných opatření MZČR: 1. Přítomnost sportovců, rozhodčích a členů realizačního týmu (tj. osob přímo se účastnících utkání) je povolena za následujících podmínek: a) evidenci osob přímo se účastnících utkání pro potřeby epidemiologického šetření orgánů ochrany veřejného zdraví nahrazuje evidence v IS FAČR a zápis o utkání; každé družstvo je povinno pro tyto potřeby nahlásit rozhodčímu jednu kontaktní osobu (vedoucího družstva, případně trenéra) a uvést její telefonní číslo pro případné epidemiologické šetření; b) utkání se mohou účastnit pouze osoby, které nevykazují příznaky onemocnění covid-19; c) u osob přímo se účastnících utkání v rámci neměnného kolektivu se prokazování bezinfekčnosti nevyžaduje, d) rozhodčí a další delegované osoby jsou dále povinny prokázat bezinfekčnost (viz bod 3.), jejichž splnění je rozhodčí povinen před začátkem utkání jako osoba pověřená organizátorem utkání zkontrolovat a potvrdit v elektronickém zápise o utkání. 2. Přítomnost diváků ve vnějších prostorech je povolena za následujících podmínek: a) utkání se mohou jako diváci účastnit pouze osoby, které nevykazují příznaky onemocnění covid-19 a zároveň splňují (s výjimkou dětí do dovršení 126 let věku) podmínky bezinfekčnosti (viz bod 3.), jejichž splnění je organizátor akce, v tomto případě pořadatel (tzn. domácí klub), povinen kontrolovat a osoba účastnící se utkání jako divák je povinna jejich splnění prokázat; v případě, že je neprokáže, je pořadatel povinen takové osobě neumožnit vstup na utkání, b) pro konání utkání s kapacitou nad 3000 přítomných diváků se stanovují podrobnější podmínky prokazování bezinfekčnosti (více viz aktuálně platné mimořádně opatření MZČR), c) vzdálenost diváků od sportovní plochy musí být nejméně 2 m, d) pořadatelé sportovního utkání, u kterého předpokládají, že se jej zúčastní více než 1000 osob jsou povinni oznámit jeho konání místně příslušné krajské hygienické stanici, a to nejméně 5 dní předem, e) pořadateli utkání se doporučuje vhodným způsobem (nejlépe umístěním viditelné informativní tabule při vstupu) informovat diváky o povinnosti dodržení podmínek pro účast na utkání (viz bod 3). 3. Aktuální podmínky pro účast diváků, rozhodčích a dalších delegovaných osob (u osob přímo se účastnících utkání v rámci neměnného kolektivu se prokazování bezinfekčnosti nevyžaduje): a) osoba absolvovala nejdéle před 7 dny72 hodinami RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARSCoV-2 s negativním výsledkem,; pro osoby přímo se účastnící sportovní přípravy a sportovních utkání platí, že pro účely těchto aktivit je platnost RT-PCR testu 7 dní, nebo b) osoba absolvovala nejdéle před 724 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem, který provedl zdravotnický pracovník; pro osoby přímo se účastnící sportovní přípravy a sportovních utkání platí, že pro účely těchto aktivit je platnost rychlého antigenníhoPOC testu (RAT) 7 dní, nebo c) osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží jej národním certifikátem o provedeném očkování, nebo d) osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního rychlého antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní, nebo e) osoba na místě podstoupí rychlý antigenní test (RAT) na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2, který je určen pro sebetestování (použití laickou osobou), s negativním výsledkem. Tato opatření byla schválena Výkonným výborem FAČR dne 28. 10. 2021 a jsou účinná ode dne 1. 11. 2021. Aktuálně platná mimořádná opatření MZČR v plném znění jsou pravidelně zveřejňována na internetových stránkách
ostravica ostravica wrote on 25/10/2021 at 19:07
ostravice je špatná😢 video ze zápasu
radomír radomír wrote on 06/10/2021 at 7:12
Oslabená Ostravice nestačila na Kozlovice 02.10.2021 15:00 OSTRAVICE - KOZLOVICE 1:2 (0:1) Sestava: Hajdušek - Mendrek, Jucha, Salava, Ledvoň M. (73. Tabášek) - Jedlička, Stýskala, O. Stonavský (59. Mohyla), Březina - Kubásek, Kopčo Branky: 83. Stýskala - hosté 13. a 69. Červená karta: 8. Hajdušek Krásné sobotní odpoledne a Ostravici čekalo okresní derby. Přijely k nám Kozlovice, které byly v tabulce na tom velice podobně jako my. Ostravice se dneska nemohla spolehnout na brankářskou jedničku Boháče, nemocného Jandek, zraněného M. Stonavského a chyběl také Pavelec. Na pozici brankáře nastoupil mladík Hajdušek, který ale bohužel strávil na hřišti pouze 8 minut a po zákroku na unikajícího útočníka obdržel červenou kartu. Hrozivý start Ostravice do utkání a veškeré plány s taktikou byly minulostí. Náhradního brankáře jsme neměli a tak se mezi tyče postavil obránce Mendrek. A aby toho nebylo málo hned o pět minut později Ostravice vůbec nebrání roh dobře a hosté se ujímají vedení. Oslabená Ostravice se snažila, ale vepředu jsme toho moc nevymysleli, naopak hosté hrozí z brejků, po jednom z nich vyráží míč zaskakující brankář Mendrek. V 21. minutě zkusil Stýskala zahrozit přímo po rohu, ale brankář hostú byl pozorný. Kozlovice v 26. minutě nakopávají míč do vápna, ten se po teči dostává až na zadní tyč, ale Mendrek vyráží střelu útočníka. Do konce poločasu se nic extra nestalo, Ostravice v oslabení hledala cestu, jak soupeře překvapit, naopak Kozlovice toho taky moc směrem dopředu nepředvedly... Ostravice chtěla trpělivě čekat na nějaký brejk, standardní situaci a po jednom centru z 58. minuty hlavičkuje Kubásek, dorážku z pomocí tyče blokují Kozlovice na roh. Veliká škoda to bylo i proto, že v 69. minutě opět nedůrazně bráníme roh a stejný hráč nám i podruhé dává branku. Poté mohl soupeř definitivně rozhodnout, ale střelu ve vápně vyráží náš brankář nohou. naše kontaktní branka ale přišla až na samém konci zápasu. Střelu Stýskaly vyráží brankář na roh, po něm Kubásek našel právě našeho střelce a ten krásnou křižnou ranou snižuje na 1:2 v 83. minutě. Závěrečný tlak z naší strany už nepřišel a tak hlavně chybami v obraně darujeme Kozlovicím výhru. Ti nás vůbec poprvé porážejí v 1.B třídě po našem postupu do této soutěže... Názor diváka: Nehodnotí se mi to vůbec lehce, respektive jsem hodně naštvaný. Takto nebezpečně na začátku utkání tam brankář vůbec neměl jít, měl čekat ve vápně na to ,co útočník předvede a zda by ho nakonec nekřižoval obránce. Ovlivnilo to vše a tak tu máme další zápas, kdy soupeř snadněji přišel k výhře. Místo toho abychom dnes měli aspoň 15 bodů, tak se krčíme ve spodní části tabulky... Více zde: https://fotbalostravice.webnode.cz/news/ostravice1-2kozlovice/
radchylek radchylek wrote on 28/09/2021 at 7:35
9. kolo | Neděle 26.09.2021, 15:30 | Kozlovice CANIS I.B třída sk. D, 2021 - 2022 FC Kozlovice - SK Tichá 5:2 2:1 Branky: 22. Krpec Martin, 45. Ermis Radek, 70. Krpec Martin, 84. Krpec Pavel, 90. Krpec Martin (pen.) – 45. Skoupil Petr, 89. Fajčák Daniel Žluté karty: 68. Skurka Tomáš – 65. Janáč Libor, 90. Pikulík Vlastimil Rozhodčí: Machala Petr – Mitura Michal, Bartek Libor Diváci: 650 FC Kozlovice: Chlebek – Piskoř, Krpec Š., Bednář, Adamec (89. Janás) – Ermis, Matějka, Prudký, Skurka (80. Krban) – Krpec M., Krpec P. (89. Holub). Trenér: Piskoř Josef SK Tichá: Pikulík – Kocián R. (46. Vrána), Balcárek, Sládeček (52. Janáč L.), Závodný (72. Macura) – Fajčák, Kocián D., Kocián T. – Skoupil (77.Hoffmann), Tománek M., Houšťava. Trenér: Kula Daniel KOMENTÁŘ Výjezd do Kozlovic se nevydařil. Tichá v něm ztrácela už po půli, nakonec se zrodil výsledek Kozlovice – Tichá 5:2. Jediné pozitivum jsou fanoušci, na derby si jich našlo cestu bezmála sedm stovek. OHLASY DANIEL KULA (Tichá): "Gratuluji soupeři k výhře, před skvělou diváckou kulisou. Mimochodem o tomto víkendu byly ve Fortuna národní lize jen tři vyšší návštěvy, než na dnešním utkání v Kozlovicích. Je jen škoda, že my jsme si to dnes neužili. Výsledek odpovídá dění na hřišti, náš výkon je nehodnotitelný, přístup k němu ostudný. Po zbytek sezóny bychom měli každé další utkání brát jako omluvu za dnešek."
soupeři soupeři wrote on 24/08/2021 at 7:53
radomír radomír wrote on 08/08/2021 at 14:31
Dorost : FC Kozlovice - Dobrá 3:4, Sobotní přípravný zápas mužů na Hukvaldech byl přeložen na úterý 10.8. od 17:30 hod.
radomír radomír wrote on 31/07/2021 at 18:47
Přípravný zápas mužů : LICHNOV - FC KOZLOVICE 2:2 ( 1:1 ) br. Skurka, Holub O.