Report

Sestava: 

Nezhoda O.

Skurka T. – Prudký J. (C) – Hruška P. – Krpec Š.

Chýlkek O. – Dudek V. (46′ Jarotek M.) – Matějka Z. – Piskoř P. (71′ Karba J.)

Krpec M. – Krpec P.


Hned v 5. minutě se do samostatného úniku dostal Martin Krpec po průnikové přihrávce Zdeňka Matějky. Krpec se pokusil vybíhajícího Preisnera překonat lobem, ten však letěl mimo čtyři tyče hostující brány. Ve 12. minutě si hostující kapitán Dziža navedl míč z levé strany. Jeho tvrdou střelu Nezhoda vyrazil na roh. Z následného rohu se míč nešťastně odrazil od bránícího Martina Krpce do vlastní brány. 0:1! O dvě minuty později se z levé strany k další šanci dostal opět hostující Dziža. Jeho střela ale letěla jen těsně vedle levé tyče Nezhodovy brány. Ve dvacáté minutě si narazili míč Pavel Krpec s Martinem Krpcem. První jmenovaný se dostal do samostatného úniku na Preisnera, kterého se mu se štěstím podařilo na druhý pokus překonat. 1:1! Ve 27. minutě našel Skurka na hostující polovině osamoceného Martina Krpce, který se pokusil pohotově zakončit střelou z dvaceti pěti metrů. Jeho pokus však jen těsně minul hostující bránu. O pět minut později zahrozili opět hráči Staré Bělé. Vidiševský vypálil zpoza velkého vápna domácích. Jeho střela těsně minula Nezhodovu svatyni. Ve 44. minutě se ozvaly opět domácí Kozlovice, a to po volném přímém kopu Martina Krpce z cca třiceti metrů. Staré Běle se ale po odraženém míči podařilo jít okamžitě do brejku, který zakončoval nikým nehlídaný útočník hostí. Gólovou radost mu však překazil dobře vyběhlý Nezhoda. Ten míč vyrazil na Šimona Krpce, který jej dlouhým nákopem poslal za obranu na nabíhajícího Chýlka. Proti němu už vybíhal soupeř Preisner. Chýlek však zachoval chladnou hlavu a centrem před odkrytou bránu našel Pavla Krpce, jehož hlavičkou se rozvlnila hostující síť. 2:1!

Do druhé půle vstoupili lépe hráči Kozlovic. První šanci měl hned po změně stran Skurka, kterého osamoceného na pravé straně našel Matějka. Se Skurkovou střelou si však gólman hostí poradil. Poté následovala patnácti minutová pasáž, kdy Kozlovice začaly mírně přehrávat hostující Starou Bělu. Tuto část ukončil hostující Miškařík, který si navedl míč po levé straně až na velké vápno. Svou střelou obstřelil Nezhodu a srovnal na 2:2. Stará Běla začala hrát aktivněji a začala postupně přebírat otěže utkání. V 85. minutě zahrávali hosté autové vhazování na levé straně poblíž velkého vápna domácích. Po vhození se k míči dostal Akritidis. Ten si míč navedl na střed hřiště. Jeho střela se po lehké teči domácího obránce dostala se štěstím za záda Nezhody. 2:3! V úplném závěru mohl z přímého volného kopu z třiceti pěti metrů vyrovnat Martin Krpec. Jeho projektil však těsně minul levý horní roh Preisnerovy brány. Utkání tak bohužel skončilo prohrou domácího celku 2:3.

Ohalsy AT J.Vašendy: „Od prvních minut se jednalo o velice vyrovnané utkání. Mladý a velmi ambiciózní tým Staré Běle hrál celý zápas ve vysokém tempu, kterému jsme v závěru nedokázali díky ztrátě sil konkurovat. První poločas jsme odehráli vyrovnaně. Po obdržené brance jsme chtěli okamžitě srovnat stav. Do poločasu se nám podařilo vývoj utkání otočit. Hlavně díky naší houževnatosti a chtíči vyhrát. Bohužel tohle nám druhý poločas chybělo hlavně v závěru, kdy šlo vidět, že nám došly síly. Začali jsme sice lépe, ale po vyrovnávací brance jsme trošku přestali hrát a vyřadili jsme se z tempa. Dle mého názoru by tomuto utkání slušela remíza, ale tým ze Staré Bělé předvedl v závěru bojovnost a obrovskou chuť zvítězit. Kluky musím pochválit. I když už byli fyzicky vyčerpaní, dali do toho dnes vše a odmakali zápas do konečného hvizdu.“

 

 

Podrobnosti

Datum Čas Sezóna Celkový čas
30/10/2022 14:30 Muži sezóna 2022/2023 0'

Ground

FC Kozlovice
Kozlovice, okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, Moravskoslezsko, 73947, Česká republika

Výsledky

Klub1 poločas2 poločasGóly
FC Kozlovice202
FK Stará Běla123

FC Kozlovice

Pavel Krpec Útočník