TJ Sokol Krásné Pole — FC Kozlovice

První venkovní utkání Kozlovicím nevyšlo! KRÁSNÉ POLE – FC KOZLOVICE 5:1 ( 1:1 ) br. Václavík M. ⚽

Do utkání na půdě Krásného Pole vlétly Kozlovice aktivně. Hned od prvních minut se snažily strhnout vedení na svou stranu. Už ve 3. minutě našel Piskoř krásnou průnikovou přihrávkou za obranu nabíhajícího Václavíka. Tomu se však z brejku nepodařilo překonat gólmana Tichého.
Domácí nezaháleli a první větší šanci si vytvořili v 7. minutě, kdy z poza velkého vápna vypálil Ševčík. Z jeho střelou si Chlebek poradil na jedničku a pohotovým výkopem našel Krpce M., který míč hlavou prodloužil na nabíhajícího Václavika. Ten se v situaci jeden na jednoho nemýlil a střelou na zadní tyč překonal domácího gólmana. 0:1!
Běžela 13. minuta. Patrik Piskoř si navedl míč na střed hřiště a z dvaceti metrů vypálil projektil, který jen těsně minul levý horní roh Tichého brány.
O pět minut později se po ztrátě míče Lukosze dostal ke střele domácí Ožvolda. Jeho střela z velkého vápna zapadla za Chlebkova záda a bylo srovnáno. 1:1!
Ve 32. minutě se po špatné rozehrávce Kozlovic dostal k míči domácí kapitán Křižák. Jeho střela z dvaceti metrů prosvištěla těsně vedle Chlebkovy brány.
O tři minuty později se krásným zákrokem blýskl domácí gólman Tichý, kdy zlikvidoval Matějkovu střelu z velkého vápna, která mířila do pravé šibenice domácí brány.
Ve 37. minutě byli domácí opět blízko vstřelení vedoucí branky. Po centru z pravé strany propadl míč k Chobotovi. Jeho střelu výborným obraným zákrokem na brankové čáře zblokoval Adamec.
Z následného rohu vznikl opět závar před Chlebkovou bránou. Se střelou od Ožvoldy si kozlovický gólman Chlebek poradil bravurně.
Do kabin se šlo po vyrovnané první půli za stavu 1:1.
Do druhé půle vstoupily Kozlovice aktivněji. Domácí však dobře bránili a dovolili Kozlovicím kombinovat pouze po jejich velké vápno.
V 62. minutě domácí zahrávali rohový kop. Na secvičený signál si na zadní tyč naběhl Mašlanka a ranou z „voleje“ rozvlnil síť.
O dvě minuty později dostal dlouhý míč za kozlovické beky Ševčík a v samostatném úniku po kličce Chlebkovi zvýšil skoré na 3:1.
V 71. minutě došlo k nedorozumění mezi Bednářem a Chlebkem, kterého využil domácí Ožvolda a navýšil skoré na 4:1.
O deset minut později zpečetil vítězství po chybě kozlovické obrany na konečných 5:1 Ševčík.

Ohlasy asistenta trenéra Jakuba Vašendy:

„Toto utkání se mi hodnotí velice těžko. Jelikož kluci dnes odevzdali na hřišti vše, ale výsledek tomu neodpovídá. Osobně si myslím, že to bylo vyrovnané utkání a oba celky předvedly pěkný fotbal. Domácí nám však dali lekci z produktivity. My musíme na toto utkání rychle zapomenout, protože nás ve středu čeká další těžký zápas na půdě Kozmic, kde budeme chtít bodovat naplno.“

Sestava : Chlebek – Adamec, Bednář, Prudký, Krpec Š. ( Janás ) – Dudek ( Chýlek O. ), Lukosz, Václavík, Piskoř P. ( Žáček J. ) – Matějka, Krpec M. ( Jarotek )
trenér Piskoř J., as.trenéra Vašenda J.