FK Město Albrechtice — FC Kozlovice

Hostující tým z Kozlovic byl v průběhu prvního poločasu o něco aktivnější, měl častěji míč na kopačkách a tlačil se i více dopředu, jenže žádnou větší tutovku si vypracovat nedokázal. Snad jen akce Pavla Krpce se rodila nadějně a volala po gólu, ale než byla akce dotažena do konce, zastavil ji zvednutý praporek pomezního. Také domácí mužstvo si v první půli vypracovalo jednu slibnou příležitost ke skórování. Klepáček rozehrál rohový kop na hlavu stopera Nováka, který jen těsně mířil mimo pravou tyč. Jinak se šancí urodilo velmi poskromnu.

Obraz hry se prakticky nezměnil ani po změně stran. Hrál se bojovný fotbal v prostoru mezi oběma šestnáctkami a čekalo se, komu se naskytne ojedinělá příležitost. Ten, kdo vstřelí jako první branku, ten nejspíš i vyhraje. Nejprve se tento scénář nabídl hostujícím Kozlovicím. Martin Krpec uháněl od půlky na bránu Albrechtic, jenže byl stíhán třemi obránci a pod tlakem nedokázal překonat vyběhnuvšímho brankáře Kmínka. Deset minut před konce se své šance dočkaly i Albrechtice a vytěžily z minima maximum. Pavlíček zachytil chybnou rozehrávku hostů, našel křižným balónem Mlčouška, který vyhrál hlavičkový souboj a připravil rozhodující trefu Kováčovi. Ten se dlouho nerozmýšlel, jednoduše míč napálil a prostřelil veškerou hradbu těl – 1:0. V závěru mohl pojistit vedení Hricko, ale neuspěl. A tak si Albrechtice připsaly další těsné vítězství, díky kterému se drží v poklidném středu tabulky.

Ohlasy asistenta trenéra Martina Krpce:

 „První půle vyzněla spíše pro nás. Byli jsme aktivní, měli vice ze hry, jen se nepodařilo žádnou akci dotáhnout. Až teda na jeden moment, kdy se prosadil Pavel Krpec. Radost mu ovšem překazil zvednutý praporek asistenta rozhodčího. Domácí měli jednu šanci po rohovém kopu, ale jejich obránce nezamířil hlavou mezi tyče. Druhá půle byla hodně bojovná, hrálo se mezi šestnáctkami a čekalo se, zda se jednomu tymu alespoň jedna šance naskytne. Ta naše přišla asi v 70. minutě. Martin Krpec uháněl od půlky na bránu domácích, ale stíhán třemi obránci se mu nepodařilo překonat vyběhnuvšího brankáře. V závěru přišel trest, kdy se domácí prosadili po naší chybě. Míče se po nepřesné hlavičce našeho obránce chopil střelec domácích Kováč, a v zakončení se nemýlil. Škoda, myslím že dělba bodů by vzhledem k průběhu utkání byla spravedlivější.“