Soutěž: Muži

MFK Kravaře z.s. — FC Kozlovice

Sestava: 

Nezhoda O.

Skurka T. (83′ Jarotek M.) – Prudký J. (C) – Hruška P. – Krpec Š. (73′ Janás P.)

Chýlkek O.(46′ Kabát D.) – Dudek V.  – Václavík M. – Piskoř P. (73′ Kabát J.)

Matějka Z.

Krpec M. (85′ Karban J.)


 

FC Kozlovice — FK Stará Běla

Sestava: 

Nezhoda O.

Skurka T. – Prudký J. (C) – Hruška P. – Krpec Š.

Chýlkek O. – Dudek V. (46′ Jarotek M.) – Matějka Z. – Piskoř P. (71′ Karba J.)

Krpec M. – Krpec P.


Hned v 5. minutě se do samostatného úniku dostal Martin Krpec po průnikové přihrávce Zdeňka Matějky. Krpec se pokusil vybíhajícího Preisnera překonat lobem, ten však letěl mimo čtyři tyče hostující brány. Ve 12. minutě si hostující kapitán Dziža navedl míč z levé strany. Jeho tvrdou střelu Nezhoda vyrazil na roh. Z následného rohu se míč nešťastně odrazil od bránícího Martina Krpce do vlastní brány. 0:1! O dvě minuty později se z levé strany k další šanci dostal opět hostující Dziža. Jeho střela ale letěla jen těsně vedle levé tyče Nezhodovy brány. Ve dvacáté minutě si narazili míč Pavel Krpec s Martinem Krpcem. První jmenovaný se dostal do samostatného úniku na Preisnera, kterého se mu se štěstím podařilo na druhý pokus překonat. 1:1! Ve 27. minutě našel Skurka na hostující polovině osamoceného Martina Krpce, který se pokusil pohotově zakončit střelou z dvaceti pěti metrů. Jeho pokus však jen těsně minul hostující bránu. O pět minut později zahrozili opět hráči Staré Bělé. Vidiševský vypálil zpoza velkého vápna domácích. Jeho střela těsně minula Nezhodovu svatyni. Ve 44. minutě se ozvaly opět domácí Kozlovice, a to po volném přímém kopu Martina Krpce z cca třiceti metrů. Staré Běle se ale po odraženém míči podařilo jít okamžitě do brejku, který zakončoval nikým nehlídaný útočník hostí. Gólovou radost mu však překazil dobře vyběhlý Nezhoda. Ten míč vyrazil na Šimona Krpce, který jej dlouhým nákopem poslal za obranu na nabíhajícího Chýlka. Proti němu už vybíhal soupeř Preisner. Chýlek však zachoval chladnou hlavu a centrem před odkrytou bránu našel Pavla Krpce, jehož hlavičkou se rozvlnila hostující síť. 2:1!

Do druhé půle vstoupili lépe hráči Kozlovic. První šanci měl hned po změně stran Skurka, kterého osamoceného na pravé straně našel Matějka. Se Skurkovou střelou si však gólman hostí poradil. Poté následovala patnácti minutová pasáž, kdy Kozlovice začaly mírně přehrávat hostující Starou Bělu. Tuto část ukončil hostující Miškařík, který si navedl míč po levé straně až na velké vápno. Svou střelou obstřelil Nezhodu a srovnal na 2:2. Stará Běla začala hrát aktivněji a začala postupně přebírat otěže utkání. V 85. minutě zahrávali hosté autové vhazování na levé straně poblíž velkého vápna domácích. Po vhození se k míči dostal Akritidis. Ten si míč navedl na střed hřiště. Jeho střela se po lehké teči domácího obránce dostala se štěstím za záda Nezhody. 2:3! V úplném závěru mohl z přímého volného kopu z třiceti pěti metrů vyrovnat Martin Krpec. Jeho projektil však těsně minul levý horní roh Preisnerovy brány. Utkání tak bohužel skončilo prohrou domácího celku 2:3.

Ohalsy AT J.Vašendy: „Od prvních minut se jednalo o velice vyrovnané utkání. Mladý a velmi ambiciózní tým Staré Běle hrál celý zápas ve vysokém tempu, kterému jsme v závěru nedokázali díky ztrátě sil konkurovat. První poločas jsme odehráli vyrovnaně. Po obdržené brance jsme chtěli okamžitě srovnat stav. Do poločasu se nám podařilo vývoj utkání otočit. Hlavně díky naší houževnatosti a chtíči vyhrát. Bohužel tohle nám druhý poločas chybělo hlavně v závěru, kdy šlo vidět, že nám došly síly. Začali jsme sice lépe, ale po vyrovnávací brance jsme trošku přestali hrát a vyřadili jsme se z tempa. Dle mého názoru by tomuto utkání slušela remíza, ale tým ze Staré Bělé předvedl v závěru bojovnost a obrovskou chuť zvítězit. Kluky musím pochválit. I když už byli fyzicky vyčerpaní, dali do toho dnes vše a odmakali zápas do konečného hvizdu.“

 

 

TJ ISMM JISTEBNÍK, z.s. — FC Kozlovice

Sestava

Nezhoda O.

Dudek V. – Hruška P. – Prudký J. – Krpec Š.

Jarotek M. (46′ Karban J.) – Matějka Z. – Bednář M. (22′ Skurka T.) – Piskoř P.

Krpec P. – Krpec M.

 

FC Kozlovice — SK Viktorie Chlebičov

Prvních třicet minut utkání přineslo vyrovnaný souboj. Na straně Kozlovic bylo k vidění nespočet nepřesných přihrávek a zbytečných ztrát. První velkou šanci měli hostující hráči z Chlebičova. K odraženému míči se na hranici malého vápna dostal Silber. Jeho střela z voleje však letěla vysoko nad bránu Chlebka. Ve 32. minutě se dostali hosté do další velké šance. Centr za obranu si do běhu bravurně přebral Dzierža a v samostatném úniku střílel jen těsně vedle domácí brány. Kozlovice se dostaly do první velké šance o dvě minuty později, kdy Václavík přihrávkou do velkého vápna našel Martina Krpce. Jemu však střela nesedla a gólman Sýkora si s ní poradil. Ve 39. minutě předvedly Kozlovice ukázkový přechod z obrany do útoku. Po rohu hostí se k míči dostal Václavík. Pasem do strany vyslal nabíhajícího Piskoře, který míč navedl až k šestnáctce Chlebičova a přihrávkou pod sebe našel opět Václavíka. Jeho střela jen těsně minula Sýkorovu bránu. První polovina zápasu skončila nerozhodně 0:0.

Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí Kozlovice. Od prvních minut zatlačovali Chlebičov na jejich polovině. Odměna v podobě vstřelené branky přišla v 50. minutě. Václavík zahrával rohový kop, po kterém se dostali domácí asi ke třem zakončení. První hlavičku vyrazil Sýkora, druhý pokus zlikvidoval hostující obránce na brankové čáře. Na třetí hlavičku Pavla Krpce už však byla defenzíva hostí krátká a míč skončil za zády hostujícího gólmana. O dvě minuty později už to bylo 2:0! Do rozhozené obrany Chlebičova vlétl Zdeněk Matějka, kterého vyslal do úniku Martin Krpec. Kozlovice i nadále vyvíjely velký tlak na defenzívu Chlebičova. V 54. minutě předvedli krásnou kombinace ve vápně hostí Václavík, Pavel Krpce a Martin Krpec. Pavel Krpce přichystal míč Martinu Krpcovi. Jeho střela však letěla vysoko nad bránu. Matějka si poradil v úniku ze strany tváří v tvář hostujícímu gólmanovi fantasticky. Jeho střela z velkého vápna vymetla pavučinu levého horního rohu Sýkorovy brány. O minutu později si do šestnáctky Chlebičova navedl míč Ondřej Chýlek. Jeho pokus o obstřelení gólmana skončil, i díky lehké teči hostujícího obránce, jen pár centimetrů vedle levé tyče Sýkory. Hosté se probudili až v 58. minutě, kdy si přes tři kozlovické obránce navedl míč Woch. Jeho pokus z dvaceti metrů proletěl jen těsně vedle levého horního rohu Chlebkovy brány. Poté už opět úřadovaly Kozlovice. V 64. minutě zahrával rohový kop Václavík. Míč proletěl až k Martinu Krpcovi, který se pokusil o akrobatické zakončení. Jeho pokus nůžkami letěl jen těsně vedle pravé tyče. V poslední minutě předvedli krásnou akci střídající kozlovičtí mladíci David Kabát a Josef Žáček. Kabát přihrával z levé strany do malého vápna, kde byl osamocen Žáček. Tomu však střela vůbec nevyšla a nohou nakonec jen promáchl.

Ohlasy asistenta trenéra J.Vašendy:

„První půle byla z naší strany velmi chaotická, vzniklo hodně zbytečných ztrát a nepřesných přihrávek.  To však přisuzuji nově zvolenému rozestavení, na které si kluci potřebovali zvyknout. Hosté měli díky tomu mírně navrch. Druhá půle vyzněla jednoznačně pro náš tým. Od prvních minut jsme hostující tým přehrávali. Naše snaha byla odměněna po pěti minutách, a to hned dvěma rychlými góly. Zbytek utkání už jsme si pohlídali a hráli zodpovědně dozadu i dopředu. Byl to zápas o jedné brance. Jsem rád, že tu branku jsme vstřelili právě my.

FK Město Albrechtice — FC Kozlovice

Hostující tým z Kozlovic byl v průběhu prvního poločasu o něco aktivnější, měl častěji míč na kopačkách a tlačil se i více dopředu, jenže žádnou větší tutovku si vypracovat nedokázal. Snad jen akce Pavla Krpce se rodila nadějně a volala po gólu, ale než byla akce dotažena do konce, zastavil ji zvednutý praporek pomezního. Také domácí mužstvo si v první půli vypracovalo jednu slibnou příležitost ke skórování. Klepáček rozehrál rohový kop na hlavu stopera Nováka, který jen těsně mířil mimo pravou tyč. Jinak se šancí urodilo velmi poskromnu.

Obraz hry se prakticky nezměnil ani po změně stran. Hrál se bojovný fotbal v prostoru mezi oběma šestnáctkami a čekalo se, komu se naskytne ojedinělá příležitost. Ten, kdo vstřelí jako první branku, ten nejspíš i vyhraje. Nejprve se tento scénář nabídl hostujícím Kozlovicím. Martin Krpec uháněl od půlky na bránu Albrechtic, jenže byl stíhán třemi obránci a pod tlakem nedokázal překonat vyběhnuvšímho brankáře Kmínka. Deset minut před konce se své šance dočkaly i Albrechtice a vytěžily z minima maximum. Pavlíček zachytil chybnou rozehrávku hostů, našel křižným balónem Mlčouška, který vyhrál hlavičkový souboj a připravil rozhodující trefu Kováčovi. Ten se dlouho nerozmýšlel, jednoduše míč napálil a prostřelil veškerou hradbu těl – 1:0. V závěru mohl pojistit vedení Hricko, ale neuspěl. A tak si Albrechtice připsaly další těsné vítězství, díky kterému se drží v poklidném středu tabulky.

Ohlasy asistenta trenéra Martina Krpce:

 „První půle vyzněla spíše pro nás. Byli jsme aktivní, měli vice ze hry, jen se nepodařilo žádnou akci dotáhnout. Až teda na jeden moment, kdy se prosadil Pavel Krpec. Radost mu ovšem překazil zvednutý praporek asistenta rozhodčího. Domácí měli jednu šanci po rohovém kopu, ale jejich obránce nezamířil hlavou mezi tyče. Druhá půle byla hodně bojovná, hrálo se mezi šestnáctkami a čekalo se, zda se jednomu tymu alespoň jedna šance naskytne. Ta naše přišla asi v 70. minutě. Martin Krpec uháněl od půlky na bránu domácích, ale stíhán třemi obránci se mu nepodařilo překonat vyběhnuvšího brankáře. V závěru přišel trest, kdy se domácí prosadili po naší chybě. Míče se po nepřesné hlavičce našeho obránce chopil střelec domácích Kováč, a v zakončení se nemýlil. Škoda, myslím že dělba bodů by vzhledem k průběhu utkání byla spravedlivější.“

FC Kozlovice — FK Darkovičky

Po dvou bezbrankových remízách přicestovaly Darkovičky do Kozlovic s cílem zahrát si otevřený fotbal a konečně se zase trochu rozstřílet. Jenže tyto predikce se nenaplnily. Místo pěkné podívané přišla na řadu urputná bitva o každý metr. O výsledku nakonec rozhodl jediný gól Moravce, který přisoudil tři body hlučínskému celku.
V prvním poločase měli více ze hry Kozlovice. V Kozlovicím bylo o víkendu veselo, neboť se v obci slavila místní Krmáš. Cestu na fotbalový stadión si našla velmi slušná návštěva 450 platících diváků. Ti se ovšem pěkného fotbalu moc nenasytili, protože se hrálo na velmi obtížném terénu, který byl místy dosti podmáčený. Domácí tým měl v prvním poločase mírnou herní převahu, ale na pozornou obranu Darkoviček vyzrát nedokázal. Přesto si v průběhu první půle obě strany vypracovaly po jedné slibné šanci. Nejprve hostující Moravec mohl poslat svůj tým do vedení, ale ve finální fázi vyhořel, když střelou z pětky vůbec netrefil bránu. Domácí mohli udeřit po brejku Piskoře, ale ani jemu se nepodařilo skórovat, protože svůj pokus zamířil mimo tyče.

Druhá půle patřila hostům, kteří nakonec i udeřili. Po přestávce byly Darkovičky mnohem nebezpečnější a rovněž aktivnější na míči. Středopolař Hanauer rozdával přihrávky za obranu, z kterých se snaží obvykle těžit agilní Moravec, jenže o tom je známo že na gól potřebuje aspoň tři vyložené šance. A to se potvrdilo i v Kozlovicích. Mladý útočník Darkoviček se ve své třetí vyložené šanci zápasu konečně nemýlil a pálil ostrými. Po přihrávce Kabicha a ne moc přesvědčivém obranném zákroku stopera dokázal zpoza vápna propálit domácí obranný val – 0:1. V samém závěru mohli hosté ještě vytěžit maximum a své vedení pojistit, ale díky špatně vyřešené finální fázi a rovněž už tak dost poničenému terénu zůstaly akce nedotaženy do konce. V samém závěru vybídl Martin Krpec svým rohovým kopem k vyrovnání Bednáře, jenže jeho hlavička postrádala přesnost a skončila mimo bránu. Darkovičky si i poroto nakonec své vedení uhájily.

TJ Hradec nad Moravicí — FC Kozlovice

Sestava: 

Nezhoda O.

Adamec, Prudký, Bednář, Skurka 

Jarotek (73′ – Žáček J.), Václavík, Chylek O.(89′ – Le) , Matějka, Piskoř (69′ – Kabát D.) 

Krpec M. (73′ – Dudek)

Kvalita zápasu o důležité body byla značně ovlivněna stavem hrací plochy, na které bylo velice obtížné prosazovat se kombinační hrou. Hosté z Kozlovice začali zápas aktivním presinkem, kterým domácím hráčům ztěžovali rozehrávku a nutili je k dlouhým nakopávaným balónům, s kterými si však kozlovická obrana dokázala poradit a následně i konstruktivně rozehrávat své útočné akce. Odměnou hostům byla branka na 0:1 v 9. minutě zápasu, kdy Martin Krpec dostal přihrávku na roh pokutového území, kličkou se zbavil hned dvou domácích obránců a levou nohou se pokusil obstřelit domácího gólmana. Ten střelu vyrazil pouze před sebe na nikým nehlídaného Václavíka, který pohotově uklidil míč do domácí sítě. Ani v další pasáží hosté nepolevovali v napadání rozehrávky domácích, což přineslo ovoce v podobě druhé branky ve 14. minutě. Opět to byl aktivně hrající Martin Krpec, jenž u pomezní čáry zachytil nepodařený odkop domácího brankáře a kopem domácích z těžkého úhlu trefil poloodkrytou svatyni hradeckých. V dalším průběhu prvního poločasu se začali taky domácí dostávat stále častěji na dostřel hostující brány. Ale buďto jim nepřálo štěstíčko v zakončení, jako při razantní střele z úhlu do tyče, nebo v cestě stál brankář Kozlovic Nezhoda, který musel vytáhnout hned několik brilantních zákroků, aby udržel čisté konto. Do poločasu už se skoro neměnilo.

Druhý poločas začali aktivněji domácí, kteří se tlačili dopředu již s větším počtem hráčů, než tomu bylo v první půli. Tato aktivita vyústila v několik nebezpečných centrů, se kterými si však obrana Kozlovic včele s jistým brankářem dokázala poradit. A tak to byli hosté, kteří se v 54. minutě radovali z další branky, kdy po nenápadné akci po levé straně nachytal mladičký Jarotek domácího gólmana střelou z úhlu. Další minuty se nesly v duchu boje o střed hřiště, domácí začali být důraznější v osobních soubojích a odměnou jim byla branka na 1:3. Domácí důrazem získali míč v nebezpečném prostoru ve středu hřiště, využili rozestoupení stoperské dvojice Kozlovic pro průnikovou přihrávku na domácího Fajkuse, který z blízka překonal jinak bezchybného Nezhodu. A protože hostující Chýlek v 80. minutě neproměnil svůj samostatný nájezd na brankáře, stejně jako Václavík svůj přímý kop z 18 metrů, skóre už se neměnilo.

Ohlasy trenéra

Do utkání jsme šli s cílem částečně odčinit sérii dvou porážek a nastartovat se na vítěznou vlnu, což se nám dokonale podařilo. Nutno říci, že při nás stálo konečně i to fotbalové štěstíčko. V první půli jsme se ještě snažili o konstruktivní zakládání útočných akcí, přestože to bylo dost rizikové na takovém terénu, nicméně se to vyplatilo. Druhý poločas už ale z naší strany nebyl herně ideální. Hodně nám pomohl jistý výkon Ondry Nezhody v bráně a i za přispění kluků z lavičky jsme to dobojovali až do konce. Tři body bereme s pokorou a budeme se připravovat na další těžké utkání proti Darkovičkám.

Hráčem 8. kola se stal Martin Krpec! 

https://fotbalunas.cz/sestava-kola/9731/sestava-kola-8-kolo-moravskoslezsky-1-a-trida-sk-a-2022-2023/

 

FC Kozlovice — TJ Ludgeřovice

Kozlovice doma padly 0:3. O vítězi rozhodl začátek utkání. Kozlovicím nevyšel vstup do utkání. Hned z první akce v první minutě Ludgeřovice otevřely skóre utkání. Centr z rohového kopu našel na zadní tyči osamoceného Zbořila. Jeho střelu se ještě domácí obraně podařilo zblokovat. Pouze však na malé vápno k důraznému Bílému, který už měl odkrytou bránu a míč umístil za záda Chlebka. 0:1! Kozlovice poprvé zahrozily v osmé minutě. Martin Krpec si navedl míč do velkého vápna Ludgeřovic a přesnou přihrávkou pod sebe našel Zdeňka Matějku na hranici šestnáctky. Jeho střela jen těsně minula Hájkovu bránu. Ve 12. minutě našel hostující Bílý přihrávkou pod sebe Zbořila. Jeho tvrdou ránu do horního růžku brány krásným zákrokem vyrazil Chlebek. O šest minut později se dostal ke střele z poza vápna ludgeřovický Bílý. Jeho střela těsně minula domácí bránu. Ve 23. minutě zahrávali hosté volný přímý kop. Na centr si naběhl osamocený Fekete. Jeho střelu hlavou z bezprostřední blízkosti však Chlebek bravurním zákrokem zlikvidoval. O minutu později zahrozily Kozlovice. Martin Krpec vybojoval míč pro Zdeňka Matějku. Jeho centr z pravé strany prosvištěl malým vápnem Ludgeřovic jen těsně kolem nabíhajícího Václavíka, kterému chyběl malý krůček, aby na centr dosáhl. Ve 30. minutě zatáhl Chýlek míč do šestnáctky Ludgeřovic. Jeho skákavá přihrávka pod sebe na hranici velkého vápna našla Martina Krpce, který zkoušel „z první halfvoleji“ ohrozit bránu Hájka. Jeho střela letěla jen těsně vedle. Hájek okamžitě rozehrál míč, který se dostal až k Rodkovi. Ten si míč navedl na střed a přízemní střelou z dvaceti metrů k pravé tyči podruhé překonal Chlebka. 0:2! Do konce prvního poločasu se hrál pohledný fotbal, který však nepřinesl žádné další vážnější šance. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:2.

V druhé půli nastoupily Kozlovice aktivněji. Výrazný tlak na hostující defenzívu však nepřinášel žádné vážnější akce. Všechny pokusy o průniky do šestnáctky končily na ludgeřovické defenzívě. K první velké šanci se v 68. minutě dostal až hostující Zbořil. Jeho samostatný únik skončil střelou, která těsně minula bránu Kozlovic. O minutu později měl zase obrovskou šanci domácí Chýlek. Jeho náběhu za obranu si všiml Matějka a krásným centrem za obranu jej poslal do samostatného úniku. Chýlek se pokusil překonat vybíhajícího Hájka lobem. Hostující gólman však míč ve výskoku vyrazil, opět na Chýlka, který se centrem do velkého vápna Ludgeřovic pokusil najít nabíhajícího Martina Krpce. Jeho střela hlavou ale letěla jen těsně vedle hostující brány. V 73. minutě předvedl hostující Zbořil výborný únik. Míč navedl do velkého vápna Kozlovic a krásnou přihrávkou pod sebe na hranici šestnáctky našel Mariníka, který už měl lehkou úlohu a střelou umístil míč za záda Chlebka. 0:3! O pět minut později musel Chlebek likvidovat dvě po sobě jdoucí střely. Nejprve šel na něj sám Martiník. Jeho střelu domácí gólman vyrazil za velké vápno k hostujícímu Pěntkovi. Ten se pokoušel Chlebka tvrdou střelou překonat znovu, což se mu ale také nepodařilo. Chlebek tak skvělými zákroky vychytal oba borce. Poslední velkou šanci v utkání měli domácí. Václavík zahrával rohový kop, na který si na přední tyč naběhl Prudký. Jeho tvrdá rána hlavou však letěla těsně vedle Hájkovy brány.

Ohlasy asistenta trenéra:

Jakub Vašenda: Od první minuty jsme prohrávali, což nám ubralo hodně sil. Přišel první rohový kop a my jsme jej nedokázali dobře pokrýt. Nechali jsme hodně prostoru na zadní tyči a náš důraz ve velkém vápně byl opět velice slabý. Hosté se vstřelenou brankou nakopli a dostávali se do šancí. Nám se nedařila vůbec finální fáze. Všechny střely nám létaly mimo tři tyče. Někdy ve třicáté minutě jsme si nechali dát dle mého názoru hodně ležérní gól na 2:0, kdy střílel z kroku nějakých dvaceti metrů Rodek. Střela neměla ani dostatečnou razanci, ale bohužel zapadla přesně k tyči. Do druhé půle jsme šli mnohem odhodlaněji. Hosty se nám podařilo zatlačit, ale větší šanci jsme si vypracovali až někdy v 68. minutě, kdy Matějka centrem našel za obranu nabíhajícího Chýlka. Ten však nevyzrál na vybíhajícího gólmana hostů. Ve snaze vstřelení branky jsme trošku otevřeli defenzívu, což dokázali hosté skvělým náběhem Zbořila potrestat. Musím říct, že jsme dnes asi hráli proti nejsilnějšímu soupeři. Jejich kvalita v přechodu z obrany do útoku byla opravdu výborná. Musím však pochválit i naše kluky, že zápas nevzdali a poctivě makali až do konečného hvizdu.

TJ Sokol Štěpánkovice — FC Kozlovice

 

Kozlovice šly do utkání s jasným cílem, a to odvézt si ze Štěpánkovic plný počet bodů. Hned ve druhé minutě se dostal ke střele Zdenek Matějka. Jeho střelu vyrazil domácí gólman pouze na roh. Z následného rohu však Kozlovice nedokázaly nic vytěžit. V 7. minutě trestaly domácí Štěpánkovice nedůraz v obraně Kozlovic k míči se dostal Josefus a umístil jej za záda Nezhody. 1:0! V 11. minutě zahrávali domácí volný přímý kop téměř z poloviny hřiště. Dobře umístěný centr našel ve vápně Grinarčíka, který zvýšil náskok domácích na 2:0. Kozlovice zvýšily obrátky a začaly vyvíjet soustavný tlak na domácí defenzívu. Odměna formou vstřelené branky se dostavila ve třicáté třetí minutě. Václavík zahrával rohový kop. Domácí obrana jej dokázala odrazit pouze na malé vápno k Martinu Krpcovi, který střelou z „voleje“ nekompromisně propálil gólmana Lefendu. 2:1! Do konce první půle se ještě Kozlovice snažily o vyrovnání, ale všechny akce končily na solidně hrající defenzívě Štěpánkovic. Proto se šlo do kabin za stavu 2:1.

Trenéři Josef Piskoř a Jakub Vašenda reagovali na nepříznivý stav tím, že se snažili oživit hru dvěma střídáními o poločase. Z kabin už nevyběhli Žáček a Chýlek. Jejich místa nahradili Jarotek a Pavel Krpec. Od prvních minut druhého poločasu byly Kozlovice aktivnějším celkem. Ve 47. minutě se dostal k přímému volnému kopu z dvaceti metrů Václavík. Jeho střela jen těsně minula bránu domácích. O dvě minuty později vyslal Jarotek krásný centr z levé strany na nabíhajícího Matějku. Jeho střela minula domácí bránu jen o milimetry. V 54. minutě opět domácí trestali nedůraz v kozlovické obraně. Po centru ze strany si na míč naběhl nikým nehlídaný Smažík a zvýšil hlavou na 3:1! Kozlovice se dostaly do šance hned vzápětí ihned po rozehrávce našel Martin Krpec v náběhu Pavla Krpce, který v úniku se snažil v úniku jeden na jednoho „přelobovat“ gólmana Lefendu. Jeho střela však skončila v rukách domácího brankáře. Kozlovicím se přece jen podařilo snížit na rozdíl jedné branky – běžela 62. minuta. Po rohu Václavíka, který domácí obrana vyrazila jen k Mirku Bednářovi přišla přízemní rána jako z děla, která propálila vše, co ji stálo v cestě. 3:2! O dvě minuty později však opět domácí trestali nedůraz Kozlovic. Na přetažený centr z pravé strany si naběhl nikým nehlídaný Smažík a ranou z „voleje“ navýšil skóre na 4:2! Kozlovice zápas nezabalily a nadále se snažily o zvrácení skóre. Od 70. minuty se začalo na hřišti přiostřovat domácí si začali pomáhat mírnými fauly a kozlovičtí borci neudrželi nervy na uzdě. V 77. minutě se o snížení pokusil střelou z velkého vápna Martin Krpec. Jeho střela však v domácí síti neskončila. O dvě minuty později se dostal ke střele z pravé strany Pavel Krpec. Jeho střelu opět zlikvidoval domácí gólman Lefenda. Napjatá situace vyústila v 84. minutě, a to v červenou kartu pro Pavla Krpce. Po zbytek utkání už toho k vidění moc nebylo, a tak skončilo utkání 4:2.

Ohlasy asistenta trenéra:

Jakub Vašenda: „Domácím se podařilo hned v začátku utkání potrestat naše dvě chyby, kdy jsme jim nechali až příliš prostoru ve velkém vápně. Po inkasovaných brankách jsme začali získávat územní převahu. Po pár slibně rozvíjejících šancích se nám konečně podařilo skórovat. Do konce první půle jsme byli aktivnější, ale přidat další branku se nám nepodařilo. Do druhé půle jsme na domácí nastoupili a prakticky celý druhý poločas jsme na hřišti dominovali. Paradoxně to byli opět domácí, kdo trestal našel chyby v defenzívě. V utkání jsme byli jasně lepším týmem, ale ani to nám bohužel vítězství nepřineslo. Domácí nám dali lekci z produktivity. Do příštích utkání musíme zapracovat na defenzivní práci.“