Report

První šance přišly po deseti minutách hry. Hned v 13. minutě se dostal ke střele domácí Malchárek. S jeho tvrdou ránou si ale Chlebek dokázal poradit. V 16. minutě se k dalekonosné střele dostal Martin Krpec. S jeho projektilem pod horní tyč brány si však i domácí gólman Nevřela dokázal poradit. Pětadvacátá minuta přinesla samostatný únik Malchárka. Se svou příležitostí si poradil a překonal vyběhlého Chlebka. 1:0 O pět minut později vyběhl Chlebek chybně na míč do strany mimo vlastní velké vápno a prohrál souboj s domácím útočníkem. Míč se dostal na střed hřiště ke strahovickému Tomíčkovi, který měl před sebou zcela odkrytou bránu. 2:0 Výborný zákrok vytáhl Chlebek ve 44. minutě proti střele z přímého kopu z poza velkého vápna.

V 51. minutě zahrával přímý kop ze strany Martin Lušovjan. Na jeho centr si naběhl Matějka a za pomoci teče domácí obrany jej dokázal dostat za záda domácího gólmana. 2:1. O necelou minutu později se dostal do obrovské příležitosti Dudek, který nedokázal využít skvělý centr z levé strany od Lušovjana a na malém vápně zcela minul míč i odkrytou domácí bránu. V 58. minutě prověřil Chlebka opět z přímého kopu domácí Slanina. Jeho pokus Chlebek vytáhl ze šibenice na roh. Po rozehraném rohovém kopu se k odraženému míči dostal Lušovjan, který dlouhým pasem za obranu vyslal do samostatného úniku Piskoře. Ten však nedokázal překonat vyběhlého gólmana Nevřelu. V 65. minutě pálil na Chlebka tvrdou ránu domácí Beneš. Chlebek předvedl opět fantastický zákrok. O pět minut později chybovala naše obrana. Nikým neatakovaný Malchárek Vojtěch si na polovině hřiště přebral míč a krásnou přihrávkou vyslal do samostatného úniku Malchárka Michala. Ten si s vybíhajícím Chlebkem dokázal poradit střelou na zadní tyč. 3:1

Jakub Vašenda: „Dnes jsme neměli vůbec dobrý vstup do utkání. Domácí tým byl aktivnější, dravější a bojovnější. V první půli jsme udělali dvě chyby, které domácí zákonitě potrestali. Nám se vůbec nedařilo dostat do finální fáze. V druhé půli jsme už byli aktivnější a domácí jsme dostali pod dobrý tlak. Dokázali jsme rychle snížit, ale bohužel se nám nepovedlo zápas vyrovnat. Šance jsme na to měli opravdu velké. Po výborném úvodním vstupu ale přišlo ochabnutí. Hra se začala vyrovnávat a nám se přestala dařit kombinační hra. V 70. minutě jsme udělali jednu chybu, kterou dokázali opět domácí zúročit a bylo po zápase. Myslím, že dnes to bylo zasloužené vítězství pro domácí tým, který nás svou aktivitou a jednoduchou hrou dokázal pokořit.