Report

Může jít o obrázek text, kde se píše CANIS I.13 trída sk.D sk. 25. KOLO FCK -Jeseník ท. 1 Chlebek 5 Dudek 3 Hruška FOOTBALL CLUP 4 Krpec Š. KOZLOVICE 8 Prudky (C) 15 Lukosz F FANC c 10 Skurka 7 Bednár 19 14 Václavík 11 Matejka 9 Krpec M. NEZHODA, ERMIS, JANÁS, PISKOR, NAJDEK, HARABIŠ, ADAMEC

S Jeseníkem si po remíze 1:1 dělíme body.
Po delší době se nám do hry vrátili skoro všichni kluci z marodky. Trenér Pepa Piskoř měl proto plnou hlavu starostí, s jakou vlastně vyrukujeme sestavou. S ohledem na úroveň soupeře vsadil na zkušenost starších hráčů. Do utkání jsme vstoupili aktivněji. Již od prvních minut bylo na hřišti vidět, že chceme, aby body zůstaly doma. Do první velké šance jsme se dostali v sedmé minutě. Martin Václavík si na středu pole vyměnil míč s Martinem Krpcem, který svým pasem vyslal za obranu do brejku Tomáše Skurku. Jeho střela však neměla dostatečné parametry a gólman Machů si s ní poradil. Brankář Jeseníku z výkopu ihned založil útočnou akci, kterou zakončil Polóny.  Tomu totiž dala stoperská dvojice Prudký a Hruška příliš moc prostoru, čehož hostující útočník dokázal maximálně využít pro otevření skoré utkání. Obdržená branka nás ještě více nakopla a snažili jsme se utkání co nejdříve srovnat. To se nám povedlo v 15. minutě, kdy po autu z pravé strany centroval do velkého vápna hostujících Mirek Bednář. Jeho centr za sebe prodloužil Martin Krpec, který našel osamoceného Tomáše Skurku. Ten nádhernou ranou z „halfvoleje“, do protipohybu vybíhajícího gólmana Machů, srovnal stav na 1:1. Po třiceti minutách hry jsme mohli jít do vedení, ale Martin Krpec neproměnil tutovku, kterou mu před polo odkrytou bránu nachystal Zdeněk Matějka. Osamocený Krpec krásně naservírovanou přihrávku minul. Do konce první půle jsme se snažili ještě několika útoky zvrátit vývoj skoré na naši stranu. Proti však byla defenzíva Jeseníku, která se po úvodním tlaku zkoncentrovala a už nás nepustila do větších šancí. První poločas skončil nerozhodně 1:1.

Do druhého poločasu udělal trenér Pepa Piskoř jednu změnu v sestavě. Místo Tomáše Lukosze poslal do boje Patrika Piskoře. První velkou šanci jsme si vytvořili v 53. minutě. Mirek Bednář našel lobem za obranu osamoceného Martina Václavíka, ten si ale míč po kličce na gólmana posunul daleko. Vše se snažil ještě zachránit střelou ve skluzu, která se však nevešla mezi tři tyče hostující brány. O pět minut později byl před pokutovým územím Jeseníku faulován Martin Václavík. K přímému volnému kopu se postavil Martin Krpec. Jeho přízemní střelu, která mířila do spodního rohu hostující brány, zblokoval jeden z obránců Jeseníku na roh. I nadále jsme pokračovali ve velkém tlaku. V 63. minutě našel Mirek Bednář přesným pasem za obranu v náběhu Martina Krpce. Ten však nedokázal svou příležitost zužitkovat. O dvě minuty později předvedl svá brazilská kouzla Martin Krpec. Ve velkém vápně Jeseníku se „zidanovkou“ krásně zbavil dvou hostujících obránců a míč nacentroval před bránu na nikým nehlídaného Mirka Bednáře. Ten však ve vyložené šanci hlavou minul zcela odkrytou bránu. V 72. minutě hřiště opustil Mirek Bednář a místo něj přišel další odchovanec Měrkovic –  Jenda Harabiš. V 74. minutě předvedl svou klasickou akci Patrik Piskoř. V náběhu dostal přihrávku od Zdeňka Matějky, kterou si zasekl na svou silnější pravou nohu a pohotově vypálil. Jeho rána skončila na tyči gólmana Machů. Odražený míč jsme vybojovali a po závaru v šestnáctce se dostal ke střele z „voleje“ Jenda Harabiš. K naší smůle jeho střelu zblokoval jeden z našich hráčů. Ke konci poločasu hostující hráči Jeseníku zahrozili dvěma velkými šancemi. V první situaci stál zakončující hráč hostů v ofsajdovém postavení. Ve druhé šanci se po krásném centru těsně před koncem ocitl Polónyi. Jeho hlavička sice rozvlnila síť, ale gól nebyl uznám, jelikož se Polónyi také nacházel v ofsajdovém postavení. Utkání tedy skončilo remízou 1:1.

Ohlas asistenta trenéra Jakub Vašendy:
„Dnes to pro nás bylo opět velmi těžké utkání. Jeseník má velice kvalitní tým, který se nám však podařilo naší kombinační hrou téměř celý zápas přehrávat. Bohužel jsme v první půli udělali jednu chybu, kterou hosté dokázali zužitkovat. Naopak my jsme naše velké šance neproměnili, což nás v závěru mohlo stát i ten jeden bod. Do příštích zápasů se musíme takovým chybám vyvarovat a více se na zápas koncentrovat. Myslím však, že až na těch pár chyb jsme předvedli velice dobrý výkon a všichni kluci ze sebe na hřišti vydali maximum. Jsem rád, že se nám z marodky vrátila většina hráčů a do posledních bojů tak budeme mít k dispozici všechny naše hráče.“

Podrobnosti

Datum Čas Sezóna Celkový čas
05/06/2022 17:00 Muži sezona 2021/2022 90'

Ground

FC Kozlovice
Kozlovice, okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, Moravskoslezsko, 73947, Česká republika