Report

Může jít o obrázek text, kde se píše CANIS I.B trída sk. D 23. KOLO FCK- Ostravice FOOIBALZ CLUE KOZLOVICE F c 19 42 1 Chlebek 13 Adamec 3 Hruška 4 Krpec Š. 12 Najdek 5 Dudek 10 Skurka 2 Piskor 7 11 Matejka NEZHODA, LE, TABACH F., 9 Krpec M. (K) JANÁS, HARABIŠJ. Bednar

Po velkém boji držíme i nadále jarní neporazitelnost na domácí půdě! Ostravici jsme porazili 2:0!
Do utkání s Ostravicí jsme naskočili s velkou aktivitou. Na první větší šanci se čekalo necelých šest minut. Martin Krpec poslal centr za obranu na nabíhajícího Tomáše Skurku. Ten se s míčem dostal až na hranici malého vápna Ostravice. Jeho následný centr „pod sebe“ dokázal mazáckým způsobem ala „Lafata“, po hrubé chybě hostujícího gólmana a obránce, zužitkovat Martin Krpec. Skóre je 1:0! Běžela osmá minuta, kdy Skurka zahrával rohový kop. Na jeho centr si skvěle naběhl Zdeněk Matějka a tvrdou ranou hlavou jen těsně minul Mendrekovu bránu. O minutu později se ocitl Skurka sám před hostujícím gólmanem. Jeho střela však neměla dostatečnou razanci. V 15. minutě byl vyslán do brejku Martin Krpec. Jeho pokus ohrozit hostující bránu skončil dobrým obraným zákrokem hostujícího Jedličky, který míč uklidil do zámezí. K rozehrávce rohového kopu se opět postavil Skurka a tentokrát svým přetaženým centrem našel v náběhu na zadní tyči Šimona Krpce. Jeho následná střela hlavou orazítkovala břevno ostravické brány. Následovala patnáctiminutovka, ve které se hra začala vyrovnávat. Na obou stranách bylo k vidění pár akcí, kterým však chyběla dobrá finální přihrávka. První vážnější akce se Ostravici naskytla ve dvacáté osmé minutě, když se dostal ke střele z poza velkého vápna Březina. Jeho střela těsně minula Chlebkovu bránu. O pět minut později fauloval před domácí šestnáctkou Hruška. Ostravický Stýskala si nachystal míč k volnému přímému kopu. Jeho tvrdou ránu však výstavním zákrokem dokázal zneškodnit Přemek Chlebek. Ve 41. minutě musel vinou zranění opustit hřiště domácí Mirek Bednář a své místo přenechal Ondrovi Nezhodovi. Do konce první půle se hra uklidnila a žádnou další akci jsme neviděli. Poločas tedy skončil 1:0 pro Kozlovice.

Do druhé půle nastoupil hostují celek velice aktivně. V 54. minutě šel do samostatného úniku na domácí bránu Březina. Jeho pokus ale Chlebek dokázal zlikvidovat. O pět minut později se hosté dostali do dalšího samostatného úniku. Tentokrát ale Kopčo zcela minul domácí bránu. Domácí se z náporu vzpamatovali až v šedesáté minutě. Martin Krpec našel nádhernou přihrávkou na velkém vápně Piskoře, ten se „zasekávačkou“ zbavil obránce a svou slabší levou nohou vyslal nechytatelnou střelu na Mendrekovu bránu. Ten na míč nedosáhl, a tak se síť rozvlnila podruhé! V 67. minutě Kozlovice střídaly podruhé. Ze hřiště odešel Dudek a místo něj přišel Nicolas Le. Skvěle chytající Přemek Chlebek se opět vytáhl proti dvěma po sobě jdoucím střelám v 71. minutě. Stále tak držel čisté konto. Po rohovém kopu Kozlovic v 73. minutě se k odraženému míči na velkém vápně dostal Mirek Najdek. Jeho střela „z voleje“ jen těsně prosvištěla kolem pravé tyče ostravické brány. O pět minut později, po faulu na Martina Krpce, Kozlovice zahrávaly přímý volný kop. Na krásný centr si mezi hostující obránce naběhl Šimon Krpec a střelou hlavou minul bránu. Poslední vážnější šanci měli v 81. minutě hosté. Pozornost Chlebka konkrétně vyzkoušel Kubásek. Jeho střela však neměla potřebné parametry a mířila mimo tři tyče. V 87. minutě domácí trenér Josef Piskoř využil možnost posledního střídání. Z hřiště stáhl Patrika Piskoře a místo něj poslal do hry Pavla Janáse. Posledních pár minut už tempo ochabovala, a tak pan sudí Szkuta foukl do píšťalky a ukončil utkání, které skončilo 2:0 pro domácí Kozlovice!

Ohlasy asistenta trenéra:
Jakub Vašenda: „Jsem rád, že se nám podařilo po minulém nezdaru v Tiché opět zvítězit. Bohužel nás stále trápí velká marodka, která se nám doufejme nerozšíří. Kluci se s tím dnes poprali na výbornou. Jde vidět, že máme v širokém kádru kvalitní hráče, kteří jsou schopni nastupovat pravidelně v základu. Hra nebyla úplně podle představ a v určitých fázích zápasu nás soupeř přehrával. I tak jsme ale z toho dokázali vytěžit maximum a proměnit šance. Dnes bych rád vyzdvihl výkon Přemka Chlebka, který svými skvělými zákroky podržel tým a také Martina Krpce, který vyhrál nespočet soubojů. Doufám, že opět našel střeleckou formu.“

Podrobnosti

Datum Čas Sezóna Celkový čas
22/05/2022 16:30 Muži sezona 2021/2022 90'

Ground

FC Kozlovice
Kozlovice, okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj, Moravskoslezsko, 73947, Česká republika